вівторок, 17 вересня 2019 р.

Правоосвітницька зустріч - ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ


  Традиційно, вже третій рік поспіль в рамках проведення в закладі освіти Всеукраїнського тижня з протидії булінгу який відбувається з 16 по 20 вересня 2019 року у межах правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» спільно з Міністерством освіти і науки України 17 вересня 2019 року на прохання директора Ліцею № 23 Майорова Володимира Миколайовича за активної підтримки вчителя права Ланько Наталії Віталіївни та соціального педагога Головань Олени Павлівни суддею Комунарського районного суду м. Запоріжжя Марією Дмитрієвою, головним спеціалістом Комунарського районного суду м. Запоріжжя Юлією Мухіною та головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Ольгою Варфоломєєвою проведено зустріч-бесіду з учнями 6 та 7 класів Запорізького академічного ліцею № 23 на тему «Стоп Булінг». 

  Метою зустрічі було роз’яснення поняття булінгу та формування в у учасників навчально-виховного процесу нульової толерантності до такого явища. Учням розповіли, що булінг буває кількох видів: фізичний, соціальний, психічний, економічний, кібер-булінг, навчили, як правильно розпізнати булінг, особливо в соціальних мережах, як отримати допомогу, якщо вони стали жертвами булінгу. Особливу увагу приділили впровадженню адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування).

  Під час уроку з дітьми було переглянуто відеоролики, в яких яскраво висвітлені ознаки булінгу. Проведено навчання учнів щодо розпізнавання ситуації булінгу (цькування) та правильного і вчасного реагування.

  Кожна дитина отримала перелік правил, яких необхідно дотримуватись, щоб зупинити булінг.

  Діти активно обговорили та засудили таку поведінку, зробили висновок, що #БулитиНеКруто.

  Колектив закладу освіти, батьки та учні висловлюють подяку Комунарському суду міста Запоріжжя та Головному територіальному управлінню юстиції у Запорізькій області за проведену зустріч та залучення до неї кваліфікованих фахівців які надали фахову допомогу учасникам навчально-виховного процесу.
Немає коментарів:

Дописати коментар